آدرس فروشگاه مصطفی : تهران، خیابان جمهوری اسلامی، تقاطع حافظ، پاساژ حافظ، پلاک 37    تلفن : 66726191 - 66701244 - 66701463 - 66716441   موبایل : 09121241979

مقررات بخش خرید و فروش تجهیزات دست دوم

بخش خرید و فروش دوربین و تجهیزات عكاسی کارکرده برای تسهیل خرید و فروش تجهیزات عكاسی دست دوم کاربران و راه اندازی شده است. در این بخش کاربران پس از ثبت نام در سایت می توانند تجهیزات دست دوم خود را معرفی نمایند. این تجهیزات پس از بررسی توسط کارشناس مربوطه، در صورت تأیید در سایت به نمایش در می آید. از كلیه ی كاربران محترم تقاضا می كنیم ، قبل از ارسال هر سفارشی در این بخش، موارد زیر را مطالعه و رعایت فرمایید:


1. کاربران گرامی، جهت معرفی محصول در بخش تجهیزات دست دوم کاربران باید عضو سایت شوید.


2. سفارش های خرید و فروش تجهیزات دست دوم، توسط مدیر سایت بررسی شده و در صورت رعایت كلیه ی موارد زیر و نیز مطابقت با مقررات سایت پارس کانن، تایید خواهند شد. تایید سفارش ها و انتشار آنها حداکثر طی 24 ساعت انجام می گردد. سفارش های ناقص، تایید نخواهند شد و پس از نمایش وضعیت به تایید نشده پس از چند روز حذف خواهند شد.

3. قیمت محصول تجهیزات دست دوم عکاسی مورد نظر در فرم محصولات دست دوم  حتماً باید ذکر شده باشد. (پیشنهاد می شود حتماً قبل از اقدام برای قیمت گذاری محصول، تحقیقات لازم را انجام دهید. در ضمن توجه داشته باشید که وسایل الکترونیکی دست دوم، اگر نو باشد و خیلی کم استفاده شده باشد، بیشتر از 80 درصد وسیله نو ارزش ندارد، اگر استفاده از آن زیاد باشد و خط و خش داشته باشد، به همین نسبت ارزشش کمتر می شود.)


4. سایت پارس کانن هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در مورد کیفیت و نوع وسایل و تجهیزات ارائه شده و خرید و فروشهای انجام شده توسط کاربران ندارد. صدق فروشنده در بیان کیفیت و سلامت وسیله و رد و بدل شدن پول و جنس و سایر موارد مرتبط به این خرید و فروش، به عهده طرفین معامله بوده و در صورت بروز هرگونه اختلاف و مشكل، سایت پارس کانن هیچ مسئولیتی در این باره نخواهد پذیرفت.


5. سایت پارس کانن هیچ مبلغی به ازای واسط از طرفین معامله دریافت نمی کند و این بخش فقط برای سهولت خرید و فروش تجهیزات دست دوم کاربران راه اندازی شده است.


6. لازم به ذکر است که کاربران جهت موفقیت و سرعت در فروش تجهیزات دست دوم عکاسی خود، در معرفی تجهیزات ، هم صداقت را رعایت نموده و وضعیت دقیق تجهیزات را بیان نمایند و هم در پیشنهاد قیمت رعایت انصاف را نمایند.


7. جعبه یا کارتن محصول، فاکتور محصول و کپی کارت شناسایی فروشنده الزامی می باشد.


8. لطفا برای جلوگیری از بروز مشکلات و سوء استفاده های احتمالی، قبل از تحویل محصول و یا پرداخت وجه، مبادله بصورت تلفنی صورت نگیرد و  حتماً بصورت حضوری انجام شود.


9. لطفا در صورت انصراف یا انجام فروش ، حتما موضوع را اطلاع دهید و یا از طریق ورود به سایت در پروفایلتان سفارش مربوطه را  حذف و یا دکمه ی فروخته شده را بزنید.


کاربران گرامی، در صورتی که برای قیمت گذاری و یا خرید نیاز به مشاوره دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

دوربین دیجیتال

© Copyright 2009-2012 by ParsCanon. All Rights Reserved.